skip to Main Content
7/24 Whatsapp : 0553 861 0101
Otopay Kart Nedir?

Otopay Kart Nedir?

Otopay

Otopay güvenli bir sistem ile alışveriş yapmayı kim istemez ki? Her gün kitle iletişim araçlarından, sosyal medyadan sanal dolandırıcılık ile ilgili pek çok habere rastlamaktayız… Durum böyle olunca dünya ülkelerinde sıklıkla kullanılan bir sistem artık ülkemizde de her geçen tüketiciyle buluşmakta. Bu sistemden yararlanmak için otopay kart satın alarak faydalanabilirsiniz. Tabii bu kartı satın alırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunmakta. Bu reklamı bol platformlarda doğabilecek sahtekârlıklarla karşı karşıya gelmeden güvenilir sitelerden kartı satın almanız gerekmektedir. Sistem ön ödemeli bir kart uygulamasıdır. Yani dilediğiniz miktarda karta para yükleyebilirsiniz. Bu sisteme dâhil olduğunuzda sanal dünyada alışverişin güvenli olduğu konusuna tanık olacaksınız…

Son zamanlarda sayıları günden güne artan bilinçli tüketici bu sistem üzerinden alışverişlerini gerçekleştirmekte… Neden mi? Çünkü otopay kart kullanarak bu sistem ile tanışmanın keyfini yaşamaktalar. Tek kullanımlık olması çok daha cazip gelmekte. Kişiye özel kodlar aracılığı ile gerçekleşen hızlı bir platform. Yapılması gereken son derece basit! Sadece kodu girerek dakikalar içinde güvenli bir şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Her ne kadar görüntü olarak kredi kartına benzese de; bu kart kullanımı pek çok farklı işlevsel farkları da beraberinde getirmekte… En önemli fark arasında da kişisel bilgileriniz kredi kartında olduğu gibi hiç kimsenin eline geçemez. Sadece size özel otopay kart üzerinden şifre ile anlaşmalı firmalardan alışveriş yapabilirsiniz. Bu sistemle beraber kartı satın aldınız; fakat istediğiniz sitede bu kart uygulaması geçerli değil. Sıkıntı yapmanıza hiç gerek yok. Çünkü saniyeler içinde az miktarda bir kesinti ile kartın iade işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu yüzden de kurumsal ve canlı destek hizmeti sunan firmaları tercih etmeniz sisteme geçmeden önceki ilk adımdır.

Diğer sanal kartlara alternatif ödeme yöntemi Euro kurundan işlem görmektedir döviz kurlarına göre fiyatları değişiklik göstere bilmektedir diğer sanal kartlara nazaran daha kolay kullanıma sahiptir 10€, ile 1000€ arasında satın alabilirsiniz satın almak için sağ alt köşedeki müşteri temsilcileriyle iletişime geçiniz.

Kimler Kullanabilir?

18 Yaşını doldurmuş internet alışverişini sıkça yapan sosyal medya oyunları oynayan sanal ortamda güvenli ödeme ve alışveriş yapmak isteyen herkes kullanabilir 16 haneli pin kodunu girerek kolayca ödeme ve alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz güvenliğiniz açısından üçüncü şahıslarla pin kodunuzu paylaşmayınız kalan bakiyenizi’de bozdurma işlemi yapmak isterseniz satın alama işleminde olduğu gibi sağ alt köşede müşteri temsilcilerine yazarak bozdurma işlemi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
WhatsApp WhatsApp Destek Hattı

astropay paykasa paykasa paykasa paykwik