Astropay Kart

Astropay Kart

Astropay Kart fiyatları Ne Kadar?

Astropay Kartın uluslar arası piyasalarda geçerli olması ve dünyanın herhangi bir ülkesinde uygun bir şekilde kullanılması nedeniyle tercih edilen para birimi, dolar olarak belirlenmiştir. Astropay Kart satış işlemleri standart paketler üzerinden, dolar olarak yapılmakta olup, bütçeniz, beklentiniz, ihtiyaçlarınız, alışverişleriniz ya da para transfer işlemleriniz doğrultusunda bu standart paketlerden herhangi bir tanesini satın alabilirsiniz.

Astropay Paketleri Ne Kadar?

Astropay paketleri ne kadar? Sorusunun karşılığında, minimum 10 dolar değerinde bir limitin bulunduğu görülmektedir. En az değerde alabileceğiniz astropay kart miktarı, 10 dolar olacaktır. Maksimum limit konusunda ise, bütçeler doğrultusunda hareket etme imkanı yaratılmış olup, 500 dolar, 1.000 dolar hatta 2.000 dolar değerinde astropay kart satın almanız mümkündür.

Astropay Kart Bedeli Türk Lirası Olarak Ödenir mi?

Astropay kart bedeli Türk lirası olarak ödenir mi? Evet. Türkiye piyasasında internet üzerinden yetkili temsilciler aracılığı ile kart satın almak istiyor iseniz, sizin ödeyeceğiniz para birimi Türk lirası olacaktır. 10 dolar değerinde bir kart satın almak istiyor iseniz, güncel döviz kurlarına yakın değerden hareket edilecek ve sizlere bu değer karşılığına denk gelecek bir seviyede, Türk lirası parasal sınırı sunulacaktır. 10 dolar değerindeki bir kartın satış değeri, günümüz piyasa şartlarında yaklaşık olarak 38 Türk lirası civarında bulunmaktadır. Aradaki fark yani piyasa rayici ile arasındaki fark, bayiinin işlem hizmet ücreti olarak algılanmalıdır.

Astropay Kart Harcamasında Dolar mı Kullanılır?

Astropay satın almış iseniz, bu kart ile yapacağınız harcamalarda kullanacağınız para biriminin, dolar olduğuna dikkat etmelisiniz. Astropay kart harcamasında dolar mı kullanılır? Evet. Sanal mağazalara ya da benzer özellikleri taşıyan sitelere yapacağınız ödeme işlemlerinde veya gerçekleştireceğiniz para transfer işleminde, karşı tarafın hesabına geçirilecek olan para biriminin dolar olduğunu unutmamalısınız.

Astropay İçerisinde Kalan Parayı Harcamaz İsem Ne Olur?

Astropay kart ile çalışmak, bu güvenli ödeme gereci ile online mağazalar üzerinden işlem yapmak isteyenler tarafından gündeme getirilen, astropay içerisinde kalan parayı harcamaz isem ne olur? Sorusunun karşılığında bozdurma işlemleri yer almaktadır. Bozdurma işlemini yapmak sureti ile harcayamadığınız parayı ya da harcamak istemediğiniz parayı, rahat bir şekilde nakde çevirebilirsiniz. Bu konuda başvuracağınız kaynak, kartı satın almış olduğunuz yetkili temsilciler olacaktır. Sıradan bir web sayfasına, bir şahsa ya da bir işletmeye başvuru yaptığınızda, yetki belgesi olmaması durumunda, kart içerisinde kalan parayı geri almak için, pin kodunu yani astropay kartın kendisini vermeniz gerektiğini unutmamalısınız. Pin kodunu bir kez güven duyulmayan kişiler ile paylaşmanız halinde, anında içerisinde bulunan paranın harcanma ihtimali olduğu hiçbir zaman aklınızdan çıkmamalıdır.

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir