ASTROPAY

ASTROPAY

İnternet üzerinden online ödemeler gün geçtikçe hızla artmaktadır ve bu durumdan yararlanıp internet dolandırıcılığıda gün geçtikçe hızla büyümektedir.Bunun önüne geçebilmek için işte şimdi karşımıza Astropay Card çıkmaktadır.

Astropay Kart nedir diye soranlara şu şekilde anlatmak gerekirse internet dolandırıcılığının önüne geçebilmek için atılan güzel bir adımdır. Astropay Card kullanıcıları artık online alışverişlerini güvenle yapabilmektedir. Limitinizi kendiniz belirlediğiniz ön ödemeli sanal kartınız Astropay ile hiç bir yerde kart bilgileriniz gözükmez.Genellikle bahis sitelerinde kullanılan Astropay ödeme sistemi güvenlik sorunlarını tamamiyle ortadan kaldırmıştır.

Firmamız üzerinden kredi kartı ve havale ile Astropay Kartınızı sizde 7/24 alabilirsiniz. Düşük faiz oranları ile size hizmet vermeye devam etmekte olan web sitemizden günün her saati canlı destek ekiblerimizden yardım alabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş

Comment (1)

  • Zehra Yanıtla

    Kredi kartı ile ödeme yapma imkanı sağlayan tek site sizsiniz günün her saati hiçbir destek almadan ödeme işlemi ardından kart bilgilerim telefonuma sms olarak gönderiliyor

    11:10 pm içinde Temmuz 15, 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir