Astropay Card

Astropay Card

Neden Astropay Card ? 

En çok tercih edilen sanal karttır. Sadece para yatırmak için değil , para çekmek içinde kullanılabilmektedir.Dünyanın her yerine erişimi kolaylaştırmaktadır.Kartın kullanabildiği para birimleri ; USD , EUR , ARS , TRY , GBP , INR , BRL , THB , RMB gibi oldukça geniş bir ağa sahiptir.

Kişisel bilgilerin gizliliğini korur.

Herhangi bir kişi adına çıkarılmamaktadır.Bu sebeple kişisel bilgilerine gerek olmamaktadır, ismini veya bilgilerini belirmeden kullanmak istediğiniz online mağaza içerisinde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.Genel olarak oyun ve eğlence sitelerinde geçerli olan Astropay Card , yüzlerce çevrim içi sitede geçerli olması sebebiyle yaygınlaşmaktadır.

10 para birimine aktarım sağlar.

Kredi kartı veya hesap kartınızdan para aktarımı yapılan Astropay Card , aktarılan paranın komisyonu alınmaktadır.1 dolar 1 asto’ya denk gelmektedir.Ancak alış ve satış sırasında komisyon uygulanmaktadır.Bu komisyon bedeli oldukça düşüktür.Düşük olduğu için en ucuz sanal kartlardan birisidir ve çok tercih edilir.Bu kadar tercih edilmesinin nedenleri arasında gizliliği , güvenliği ve hızlılığı yer almaktadır.

1 yıl içerisinde kalan limiti kullanabilme olanağı sağlar.

Güven duymadığınız fakat alışveriş yapmak istediğiniz bir sitede Astropay Card kullanabilirsiniz çünkü kullanım sırasında kredi kartı bilgileri , hesap numarası bilgileri ve kişisel iletişim bilgilerinin girilmesine gerek kalmadan işlem yapma esnekliği yaratmaktadır.Ön ödemeli olarak kullanılabilen Astropay Card ile bir yıl içerisinde yüklenilen limit kadar işlem yapılabilmektedir.

Bilgilerin çalınma ihtimalini ortadan kaldırır.

Hesap numarası ve kredi kartı bilgilerinin çalınması veya başka birilerinin eline geçmesi durumunda güvenlik alabilmek için kartlar iptal olmamaktadır.Böylelikle kişilerin aynı bilgiler ile aynı Astropay ı kullanmasının önüne geçilmektedir.İptal olmayan bu kartlar için kredi kartlarında olduğu gibi kart bedeli ödenmemektedir.

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir